Holograficzne paznokcie

Holograficzne paznokcie

Holograficzne paznokcie

Na paznokciach nosiłyśmy zapewne wiele kolorów, ale nie oznacza to, że manicure nie ma przed nami tajemnic. Na salony wkracza bowiem tzw. CD nails. Co to jest i jak wykonać takie holograficzne paznokcie?

Czym są holograficzne paznokcie?

Tego typu paznokcie inaczej nazywa się CD nails. Inspiracją dla ich tworzenia jest efekt holograficzny, który obserwuje się właśnie na płytach CD – chodzi o jedną ze stron płyty, tę błyszczącą i mieniącą się kolorami tęczy. Właśnie tak mają wyglądać holograficzne paznokcie. Nie można zapomnieć także o efekcie trójwymiarowym.

Jak zrobić nowoczesny manicure?

Efekt połyskującej na różne kolory tafli na paznokciach można uzyskać stosując lakier z efektem holograficznym lub wykonując CD nails za pomocą specjalnego pyłku do paznokci. Pierwsza metoda jest o wiele szybsza i prostsza. Wystarczy bowiem kupić lakier, który daje taki efekt i pomalować nim paznokcie https://alemozgoldenrose.pl/106-holographic-nail-colour . Powstanie wyjątkowy manicure, czyli brokatowa warstwa z połyskującym w różnych kolorach wykończeniem. Można także kupić specjalny pyłek, który pozwoli uzyskać wrażenie trójwymiarowości. Nakładając do uzyskamy efekt kameleona na płytce, a paznokcie będę się mocno błyszczeć i mienić wszystkimi kolorami tęczy.

Jak uzyskać wyjątkową trwałość holograficznych paznokci?

Kosmetyczki uzyskują efekt holograficznych paznokci w oparciu o kilka produktów i zabiegów. Pierwszym z nich jest wykonanie standardowego manicure’u hybrydowego lub żelowego w wybranym kolorze. Następnie paznokcie pokrywa się topem bez dyspersj, który nie pozostawia lepkiej warstwy, jaką mamy np. na lakierze po utwardzeniu go w lampie UV. W tak przygotowaną płytkę wciera się delikatnie pyłek holograficzny, a robi się to za pomocą aplikatora do cieni. Na koniec paznokcie pokrywa się ponownie utwardzaczem. Jeśli nie mamy takich umiejętności, wybierzmy jeden z lakierów z serii Holographic Nail Colour. Łatwe w aplikacji produkty w 7 pięknych odcieniach pozwolą nam tworzyć niepowtarzalne, mieniące się stylizacje. Formuła produktów oparta jest na pigmencie holograficznym – działające na zasadzie pryzmatu drobinki tworzą efekt tęczy i dają wrażenie trójwymiarowego obrazu. Lakier nigdy nie wygląda jednakowo, a jego kolor i natężenie zamieniają się w zależności od położenia płytki względem światła. Wystarczy jedna warstwa nałożona na sztuczne paznokcie (żelowe lub hybrydowe), by efekt był widoczny.

Holograficzny manicure to modny sposób zdobienia paznokci. Wystarczy poszukać inspiracji i prawidłowo wykonać zabieg, by uzyskać wspaniały efekt, który z pewnością przyciągnie zachwycone spojrzenia.

https://alemozgoldenrose.pl/106-holographic-nail-colour

https://alemozgoldenrose.pl/106-holographic-nail-colour