Kategorie

Filtry

Promocje

Sztuczne rzęsy

Oczy nazywane są zwierciadłem duszy i nie da się ukryć, że przyciągają spojrzenia. Warto zadbać o to, by zawsze były pięknie podkreślone. Oczywiście warto nałożyć cień, kredkę czy eyeliner, ale najważniejsze są rzęsy. Te niestety nie zawsze są gęste i ciemne, a właśnie takie wyglądają najładniej. Jest rozwiązanie i na ten problem, a są nim sztuc...

Oczy nazywane są zwierciadłem duszy i nie da się ukryć, że przyciągają spojrzenia. Warto zadbać o to, by zawsze były pięknie podkreślone. Oczywiście warto nałożyć cień, kredkę czy eyeliner, ale najważniejsze są rzęsy. Te niestety nie zawsze są gęste i ciemne, a właśnie takie wyglądają najładniej. Jest rozwiązanie i na ten problem, a są nim sztuczne rzęsy Alemoz Golden Rose, które perfekcyjnie dekorują oko.

Polecane przez nas akcesoria Golden Rose występują w wielu rodzajach. Można kupić rzęsy na pasku o różnej gęstości, także w zestawie z klejem, wykonane z ludzkich włosów. Oferujmy także kępki rzęs w wersji bez węzełków zapewniające bardzo naturalny efekt.

Więcej

Sztuczne rzęsy  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów