Kategorie

Filtry

Promocje

Palety

Palety do makijażu Alemoz Golden Rose to niezbędnik w każdej kobiecej kosmetyczce. Zawierają one zestaw kosmetyków kolorowych, który pozwala wykonać profesjonalny make-up w jednolitym stylu. Chcąc wykonać makijaż, nie musimy zastanawiać się, jak dobrać do siebie produkty pod względem kolorystycznym, gdyż twórcy palety zrobili to za nas. Kolory w...

Palety do makijażu Alemoz Golden Rose to niezbędnik w każdej kobiecej kosmetyczce. Zawierają one zestaw kosmetyków kolorowych, który pozwala wykonać profesjonalny make-up w jednolitym stylu. Chcąc wykonać makijaż, nie musimy zastanawiać się, jak dobrać do siebie produkty pod względem kolorystycznym, gdyż twórcy palety zrobili to za nas. Kolory w paletach są tak skomponowane, by idealnie do siebie pasowały.

Oferujmy palety cieni do powiek Alemoz Golden Rose wet&dry skomponowane z czterech barw. Nakłada się je „na mokro” lub „na sucho”, co pozwala uzyskać makijaż o różnym stopniu intensywności. Aplikowane suchym patyczkiem dają delikatny efekt, idealny na co dzień. Makijaż oka wykonany zwilżonym aplikatorem sprawdzi się podczas imprezy. Polecamy także zestawy składające się z pięciu cieni w idealnych kolorystycznie zestawach oraz palety do konturowania, w których znajdują się m.in. bronzer, róż oraz rozświetlacz lub kilka wariantów takich kosmetyków. Takie palety Alemoz Golden Rose pozwolą wyczarować perfekcyjny makijaż.

Więcej

Palety  Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów