Kategorie

Filtry

Promocje

Cienie

Cienie do powiek podkreślają głębię spojrzenia i modelują kobiecą oko. Wyglądają niepozornie, ale pomagają zmienić wizerunek. Wystarczy zaaplikować jasne, rozświetlające kolory, by dodać sobie lekkości i świeżości oraz odjąć lat. Ciemne, wyraźne odcienie przemienią wizerunek na drapieżny, idealny na wieczorne spotkanie czy szaloną imprezę. Wykon...

Cienie do powiek podkreślają głębię spojrzenia i modelują kobiecą oko. Wyglądają niepozornie, ale pomagają zmienić wizerunek. Wystarczy zaaplikować jasne, rozświetlające kolory, by dodać sobie lekkości i świeżości oraz odjąć lat. Ciemne, wyraźne odcienie przemienią wizerunek na drapieżny, idealny na wieczorne spotkanie czy szaloną imprezę. Wykonując codzienny make up, warto pamiętać o podkreślaniu oka.

Oferujmy Państwu kosmetyki Golden Rose o różnej konsystencji i spoistości oraz stopniu krycia. W sklepie Alemoz Golden Rose znajdą Państwo cienie w kamieniu, w kremie oraz w sztyfcie. Polecamy także palety cieni do powiek, skupiające wiele kolorów.

Więcej

Cienie   Jest 97 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 97 elementów